Gemlik Laminat Parke
Gemlik Laminat Parke

Gemlik Laminat Parke

 

Laminat parke, preslenmiş talaş levhalar (8mm) üzerine reçine edilmiş kâğıt baskı malzemesi ile sıcak press uygulanarak sınırsız renk ve doku elde edilen zemin döşeme materyalidir. Laminat parke, %100 ahşap malzeme değildir. Masif ahşap ve lamine parke ile karşılaştırıldığında her bütçeye hitap eden fiyat skalasına sahip. İyi bir Laminat, temizlenmesi kolaydır ve şaşırtıcı derecede çizilmeye karşı dayanıklıdır; bu sebeplerden dolayı, evcil hayvanlara sahip insanlar için mükemmel bir zemidir.

 

En olumsuz özelliği, derzler arasına su girdiğinde geri gönüşümü mümkün olmayan hasara sebeb olacak, laminant parkeleriniz şişerek kullanılmaz hale gelecektir. Kolay ve hızlı montaj olabilme özelliği ile günlerce evinize parke yaptırmak için beklemezsiniz.

 

Laminat parkelerin sağlığa zararı olup olmadığı konusu ise tamamen kullanılan malzemeye ve üretimin kalitesi ile doğru orantılıdır.

 

Laminat parkeler kullanılan boya ve pres yöntemi sebebi ile her hangi bir yüzey parlatma işlemine ihtiyaç duymaz.

 

gemlik laminat parke satışı,gemlik laminat parke fiyatı,gemlik laminat parke modelleri,gemlik laminat parke çeşitleri,gemlik laminat parke döşeme,gemlik laminat parke ustası,gemlik laminat parkeci,bursa gemlik laminat parke satışı,bursa gemlik laminat parke fiyatı,bursa gemlik laminat parke modelleri,bursa gemlik laminat parke çeşitleri,bursa gemlik laminat parke döşeme,bursa gemlik laminat parke ustası,bursa gemlik laminat parkeci,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014